Aktuálně - Martin Spal - Fotograf Martin Spal

Přejít na obsah
PRODEJ JIŽ NEVYUŽÍVANÉ TECHNIKY
PRODEJ Nikon SB-600
Málo využívaný externí blesk Nikon SB-600. Stav odpovídá novému kusu. V ceně/balení: originální pouzdro, změkčující nástavec, 4x baterie 2300mAh. PROSÍM O SDÍLENÍ. Možnost osobního předání a odzkoušení (Plzeňsko a okolí) nebo zaslání ČP (platba předem nebo na dobírku).
Cena: 2.500,- kč.

PRODEJ Lowepro Adventura TLZ 30-ii
  
Minimálně používané, prakticky bez známek použití (zprostředkovatel-info u mě) viz. Parametry:
https://www.fotoskoda.cz/lowepro-adventura-tlz-30-ii-fotobrasna/
Původní cena: 690,- Aktuální k jednání: 350,--

PRODEJ Vanguard UP-Rise II 48
Fotografický batoh Vanguard UP-Rise II 48
https://www.youtube.com/watch?v=SXQJzvRBPBs&feature=emb_logo
Batohy UP-Rise II jsou navrženy pro pohodlný a bezpečný transport větší částí výbavy. Díky jedinečnému systému zipů můžete batohy UP-Rise II různě zvětšovat a zmenšovat podle konkrétního vybavení...
  • Extrémně bezpečný stativový držák s nastavitelnými popruhy  
  • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení  
  • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení  
  • Dodáváno s pláštěnkou  
  • Přihrádka na laptop do 15"  
Kapacita:
Jeden profesionální DSLR s nasazeným objektivem (až do 70-200mm f/2.8), jeden DSLR bez objektivu, 2-3 další objektivy, příslušenství (paměťové karty, kabely, baterie a nabíječka), a laptop do 15" s širokoúhlým displejem, stativ.
Cena k jednání: PRODÁNO

PRODEJ Manfrotto 055xprob 804rc2-set
  
Minimálně používaný, bez známek použití (zprostředkovatel-info u mě) viz. Parametry: https://www.mall.cz/stativy/manfrotto-055xprob804rc2-set
Původní cena: 5740,- Aktuální k jednání: 3.900,- (PRODÁNO 4.2.2021)

2021 - Pro fotografování hledám muže bez omezení věku, výšky cca 180cm a výše, ideálně s výrazným profilem tváře, bradkou nebo plnovousem. Fotografování nedaleko - cca 7km od Rokycan, cca 300m od parkoviště (zbytek dojdeme pěšky). Čas fotografování lze do velké míry přizpůsobit. Fotografovat se bude ve volné přírodě, při zatažené obloze, případně před setměním. Oblečení, mimo bot (specifikuji osobně), bude zajištěno. NENÁROČNÉ a velmi jednoduché pózování, které zvládne opravdu každý. Na některých fotografiích pravděpodobně nebude model ani k poznání. :-) Netřeba mít strach, bude to více zábava než práce. Odhadované doba pohodovného fotografování s přestávkami je 1 - 3 hodiny (přesto, že představa o 2-3 fotografiích je jasná, jde ale o společný tvůrčí proces).
2021 - Pro svoji volnou tvorbu hledám zájemce, kteří by se chtěli podílet na métvorbě fotmou TFP (za váš volný čas, nafocené fotografie). Přestože jde o vlastní originální tvorbu, požaduji kvůli nákladné realizaci vzájemné smluvní ujednání formou jednoduché smlouvy, kterou zašli předem na váš kontakt. Časová náročnost je zpravidla 1 - 3 hodiny v jednom dnu. Pochopitelně zajistím v případě potřeby dopravu, drobné občerstvení na místě. V dalších příspěvcích specifikuji typ osob a přibližný termín fotografování.  
Návrat na obsah